Зброя для полювання на лисицю

Лисяча полювання вважається найвитонченішим видів полювання на звірів. Цей звір відрізняється особливою хитрістю і кмітливістю. Тому для кожного виду полювання на лисицю необхідно вибрати відповідне зброю. Рекомендуємо вибрати https://huntmasters.com.ua/zbroya/

Успіх під час полювання на лисицю визначається виключно вміннями мисливця і правильно підібраним зброєю. Найпопулярнішими видами полювання в наші дні вважаються такі види: полювання скрадом, з норними собаками, загінне полювання з використанням прапорців і полювання з гончими псами. Нанести пострілом мінімальна кількість пошкоджень тварині необхідно тим, хто планує використовувати як трофей шкуру лисиці. В такому випадку підходити до вибору зброї слідують більш ретельно.

Лисяча полювання з використанням гончих починається, прям по чернотропу, триватиме до випадання глибокого снігового покриву, який ускладнює псам пошук. Головна мета мисливця правильно виявити тваринний лаз, і влучно зробити постріл. У такому полюванні не допускаються різкі рухи, а стояти рекомендовано за укриттям. Лисиця реагує на будь-які рухи миттєво, і робить стрибок. В такий момент мисливець може зробити тільки один постріл. Для цього рушницю необхідно піднімати безпосередньо в моменти, коли лисяча голова починає ховатися за будь-яке укриття. Для такого типу полювання підійдуть двостволки з двома спусками. Вони дозволять вибирати номери дробу, а так само заряди, враховуючи відстань пострілу: близького чи далекого. Третій або четвертий постріл зробити не вийде. Використовувати автоматичну зброю можуть досвідчені мисливці, які впевнені в своїй зброї. Кращий вибір патронів: № 3 в нижній ствол, № 1 у верхній ствол. Останній використовується, якщо лисиця буде на відстані більше 35 метрів.

Полювання з використанням прапорців проводиться при достатній кількості снігу. Вона досить трудомістка. Вам доведеться тривалий час переміщати рюкзак з важкими котушками, в які змотані прапорці. У зв’язку з цим не варто брати з собою важку рушницю, воно лише посилить навантаження. При такому типі полювання враховуйте той факт, що лисиця, що рушила з притулку, буде бігти в місця, де розташовано багато чагарників. У випадках використання кучного рушниці необхідно тривалий час прицілювання, що буде вкрай незручно. Лисиця піде на далекі дистанції до 40 м. Тому варто зупинити власний вибір на двоствольних рушницях калібрів 12 або № 16. Патрони №2 або №3.

При полюванні з собаками (норними), в разі виявлення малої кількості виходів, полювати можна самостійно. Після того моменту, як собаку спустили, лисиці вискакують практично миттєво. Стріляй раціонально проводити з рушниць калібрів 12 і 16, зі стовбурової довжиною 700мм. Дріб №3 в патронах підходить для дистанції не більше 30 метрів. Так, як ймовірність пострілу в упор велика, від рушниці потужна купчастість не потрібна. При цьому виді полювання найефективніше використовувати рушниці з циліндром свердловим, так само патрони по типу «дисперсант».

Для зимового полювання на лисицю скрадом підійдуть рушниці калібру 12 (бій — купчастий), і сверловкой по типу «повний чок». Патрони — дріб №1. Так само придатні карабіни всіх типів.