Як вибрати якісну тканину.


Як вибрати якісну тканину.

Саме основне правило при виборі постільної білизни — це те, що чим важче тканина, тим вона міцніша. Так само тканини розрізняються за ступенем стійкості до зносу і за призначенням — можуть бути літні, а можуть бути зимові. Тепер давайте познайомимося з найбільш популярними матеріалами для постільної білизни. Ситець — дуже практичний і дешевий, не вибагливий у догляді, але, на жаль, недовговічний, оскільки погано переносить часті прання, линяє і в підсумку стає крихким і тонким. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ткани оптом и в розницу первый в Екатеринбурге.
Бязь — довговічніше ніж ситець, тому як більш жорстка. Високоякісна бязь — міцна і стійка до зносу тканина, добре зберігає колір і форму протягом тривалого часу. Постільна білизна з махрового бавовняного трикотажу дуже ніжне, м’яке і приємне на дотик завдяки тому, що до складу тканини входять мікроскопічні ворсинки. Така білизна не потрібно прасувати, воно відмінно тягнеться, добре зігріває, просто стирається, але довго сохне.
Фланель — м’яка і тепла тканина з легким начосом, дуже приємний на відчуття і добре зігріває. Головним недоліком фланелі є те, що при довгому використанні ворсинки можуть збиратися в катишки і постільна білизна може виглядати не зовсім охайно. Батист — дивно легкий матеріал з прозорою текстурою, однак має високу міцність. Але, на жаль, йому протипоказані часті прання, тому що нитки батіста «збираються» і в тканини можуть утворитися просвіти.