Як вибрати Декомпрессиметр !!!!

Картинки по запросу Декомпрессиметр Suunto D4F Black

Так, як обговорюємо вибір комп’ютера для рекреаційних занурень, то букв буде мало. Писати на цю тему багато — лише втомлювати початківців дайверів. Що б безпечно пірнати і не нажити неприємностей у вигляді наприклад кесонної хвороби, дайвери планують кожне своє занурення. План будується з урахуванням глибини, часу, газової суміші і поверхневого інтервалу. Для цього потрібен глибиномір, годинник і декомпресійний таблиці. Не те, що б це було дуже складно, але все ж вважати в стовпчик довше, ніж на калькуляторі. Так само і з дайв комп’ютером. Отримуючи дані про глибину, часу, поверхневому інтервалі і використовується газі — комп’ютер повідомляє дайверу, скільки часу він може провести на поточному глибині, не потрапляючи в декомпресію. Також хочемо вам порекомендувати https://batiskaf.ua/

Якщо ж потрапили в декомпресію на якій глибині і скільки часу треба бути, що б безпечно спливти. Крім цього комп’ютер зберігає лог пройшли занурень, який можна завантажувати на звичайний комп’ютер. Зручно носити на руці, як звичайні години. У звичайному корпусі екран, як правило більше. Підключається до балона і показує тиск. Є моделі, до яких можна підключати трансмітер — невеликий пристрій, який вкручується в порт високого тиску 1 — го ступеня регулятора і передає на комп’ютер дані про тиск у балоні. Не сама корисна штука, але багатьом подобається. У комп’ютерах Suunto код трансмітера не записується в комп’ютер. Тобто комп’ютер бачить найближчий до нього трансмітер. По цьому, якщо в групі дайверів кілька суунтовских комп’ютерів з трансмітерами, то хто чий трансмітер бачить — хороше питання.

Годинник зручно носити на руці, але екрани в таких комп’ютерах, як правило невеликі. Підходить для людей з добрим зором. Плюс консольних — вони підключаються до балона і показують тиск у балоні без додаткових пристроїв. Екрани як правило рідкокристалічні LCD, одноколірні. Але зараз все частіше з’являються комп’ютери з повнокольоровими OLED-дисплеями. Так само дайв комп’ютери відрізняються по кількості підтримуваних газових сумішей. Якщо ви поринаєте кілька разів на рік в теплій, прозорій воді і у вас хороший зір — підійде будь-який, навіть самий простий комп’ютер. В нічних зануреннях ліхтарем на екран можна посвітити. Дуже хороший новий Oceanic Suunto D4F чорний — дисплеєм. З ним не можна використовувати трансмітер, але це мабуть швидше плюс, ніж мінус.