Експерти склали рейтинг кросоверів і позашляховиків, які дуже складно продати на російському вторинному ринку. І в цій категорії виявилося багато моделей належать до преміального сегменту.

У ТОП-10 увійшли дві моделі від компанії BMW це кросовери X5 другого покоління і X6 першої генерації.

У цих моделях є бензинові 4,4 і 4,8 літрові мотори, які дуже дорого коштують в обслуговуванні і їх не визнають надійними.

Також у списку значиться Volvo XC90 минулого покоління. Ця модель не залучає покупця і вони за ці гроші краще вибрати BMW X5.

Варто зазначити, що фахівці «За кермом» розглядали моделі вартістю від 1 до 2 млн рублів, і в нього потрапляє ще BMW X3 другого покоління з дизельним 3,0-літровим мотором, при цьому бензиновий варіант X3 на російському вторинному ринку продається дуже добре.

Складно також продати Audi Q7 першого покоління з дизельним мотором. До цього списку додали ще Mini Countryman з переднім приводом і гібридні Lexus RX450h і RX400h.

Ці моделі відлякують покупців неминучою заміною акумуляторної батареї, яка коштує дуже великих грошей. Але це не єдині японські моделі, від яких в далекому складно позбавиться у зв’язку з їх непопулярністю.

Також не рекомендують купувати Nissan Pathfinder і Patrol останніх поколінь. Тут причина криється в переході з оригінального дизайну на корпоративний, який не всім подобається, а також відмови від автоматичної коробки на користь варіатора.

Також складно в РФ продати Chevrolet Tahoe третьої генерації і корейський кросовер Kia Mohave попереднього покоління. Нагадаємо, що раніше було названо топ-10 найбільш виставляються на продаж автомобілів

Складено топ найбільш вигідних для перепродажу автомобілів