Торік було припинено виробництво декількох моделей авто, які були відомі в багатьох країнах. Серед цих авто є як легендарні, так і недорогі моделі.

Так, в минулому році конвеєрну лінію покинув Dodge Viper. 17 серпня з конвеєра підприємства зійшов останній екземпляр, але офіційно в компанії про завершення виробництва заявляти не стали.

Проте головний дизайнер марки на сторінці в соцмережі опублікував фото і підписав, що це останні примірники, які були випущені.

Жовтого кольору суперкар, який зійшов з конвеєра був відправлений одному головного дизайнера компанії, а другий автомобіль був доставлений в музей і має червоне забарвлення кузова. Причиною, з якої зняли з виробництва Dodge Viper стали нові вимоги щодо безпеки у США.


Другою новинкою, яка більше не буде сходити з конвеєрної лінії, є Volkswagen Scirocco. Як відомо, з моменту запуску у виробництво хетчбек пропонувався тільки в країнах ЄС, а пізніше він приїхав і на російський ринок, де пропонувався з 1,4 і 2,0-літровими моторами, пару яким становила роботизована трансмісія з двома зчепленнями.

У 2015 році в Росії були припинені продажу Scirocco, а причиною стали низькі продажі. З цієї ж причини в компанії вирішили зняти з конвеєра модель.

Складено ТОП-9 відомих моделей авто знятих з виробництва в 2017 році

Третім автомобілем залишив конвеєрну лінію став Mitsubishi Lancer. Актуальне покоління автомобіля стояло на конвеєрі десять років. Останній рестайлінг моделі був у цьому році.

На російському ринку продажу Lancer були припинені ще два роки тому. На американському, австралійському ринку і в Канаді дилери марки все ще продають Lancer, але там розпродають залишки зі складів.

Складено ТОП-9 відомих моделей авто знятих з виробництва в 2017 році

Четвертою моделлю, яку зняли з виробництва, стає BMW 5 Gran Turismo. Хетчбек пропонувався в задньо — або повнопривідної версії з моторами від 245 до 407 л. с. На зміну хетчбеку прийшов 6 Gran Turismo, а випуск BMW 5 Gran Turismo був припинений.

Складено ТОП-9 відомих моделей авто знятих з виробництва в 2017 році

Ще на виробничому майданчику ZAZ було припинено серійне виробництво ZAZ Lanos, який у свій час досить успішно продавався на російському ринку.

Запорізький автомобільний завод практично на межі закриття, у зв’язку з чим припинили випуск декількох моделей, у числі яких опинився і ZAZ Lanos, що пропонувався під брендом Chevrolet в Росії, а насправді це видозмінений Daewoo Lanos.

Складено ТОП-9 відомих моделей авто знятих з виробництва в 2017 році

Також минулого року було припинено виробництво моделей Fiat Doblo I, Suzuki Grand Vitara, Toyota Venza і Opel Meriva.

Джерело: wroom.