Продадуть дуже рідкісне купе Nissan Skyline GT-R V-Spec II Nür 2002 модельного року, яка не тільки не має пробігу, але і має заводську плівку на сидіннях. Його продаж відбудеться в січні на автосалоні Токіо.

Рідкісний автомобіль стане лотом аукціонного дому BHauction. Повідомляється, що пробіг машини становить всього 10 кілометрів.

Раніше ця модель була випущена обмеженим накладом 1 000 примірників. Спортивний автомобіль лімітованої версії має жорстку підвіску, зменшений дорожній просвіт, повний привід, карбонові елементи та багато іншого.

У рух його приводить турбований шестициліндровий мотор об’ємом 2,6 літра. Потужність силового агрегату складає 280 кінських сил.

Пару двигуну становить шестишвидкісна механіка. Максимальна швидкість становить 300 км/ч. Про вартість виставленого на продаж примірника інформації немає.

На аукціоні в січні продадуть рідкісний Nissan Skyline GT-R без пробігу На аукціоні в січні продадуть рідкісний Nissan Skyline GT-R без пробігу На аукціоні в січні продадуть рідкісний Nissan Skyline GT-R без пробігу На аукціоні в січні продадуть рідкісний Nissan Skyline GT-R без пробігу На аукціоні в січні продадуть рідкісний Nissan Skyline GT-R без пробігу На аукціоні в січні продадуть рідкісний Nissan Skyline GT-R без пробігу На аукціоні в січні продадуть рідкісний Nissan Skyline GT-R без пробігу На аукціоні в січні продадуть рідкісний Nissan Skyline GT-R без пробігу

Nissan Skyline GT-R