Музей Підземні лицарські зали

Музей “Підземні лицарські зали” знаходиться в стародавньому місті Акко, ізраїль. У ході реставраційних робіт були відкриті зали, демонструють собою зразок раннього готичного стилю. Для відвідування відкриті 11 залів, що представляють собою лише невелику частину міста хрестоносців,протягом століть перебуває під землею.

За часів хрестоносців в цих залах з високими склепіннями розташовувалися штаб-квартири Ордена госпітальєрів, заснованого в XI столітті і Ордена тамплієрів. Серед цих підземних приміщень викликають інтерес лицарський зал, створений понад сім століть тому і зберіг свій первісний вигляд, великий зал, розташований рівнем нижче, у якому, можливо, проходили урочисті прийоми та церемонії хрестоносців. Також тут можна побачити госпіталь, стайні, підземні лабіринти, тюремні камери смертників з збереженими знаряддями тортур і шибеницею, петля якій розташована над дверима-пасткою.

Також тут є можливість прогулятися по тунелю тамплієрів, який був виявлений в 1994 році. Його загальна протяжність становить близько 350 метрів, раніше він з’єднував фортеця тамплієрів з міським портом. Для відвідування поки відкрита лише частина тунелю, розчищена і викладена дерев’яними містками.