Містечко Рабат Містечко Рабат
Містечко Рабат Містечко Рабат

Рабат – місто на Мальті з населенням в 11 тисяч осіб. Незважаючи на те, що це досить населений пункт на Мальті, обійти його можна за кілька хвилин. Назва “Рабат” переводиться з арабського як Село перемоги. Свою назву місто отримало за часів арабського панування на острові в Середніх століттях.

Дістатися до Рабату можна на автобусі прямо з аеропорту приблизно за 40 хвилин. Однойменна автобусна зупинка Рабат дозволить вам, вийшовши з автобуса, відразу побачити ключові пам’ятки. Головна з них – чудова церква Святого Павла, яка була побудована над підземним гротом. У ньому і жив сам Святий Павло три місяці під час перебування на Мальті в 60-ті роки найдавнішого I століття.

Сьогодні Рабат – звичайний мальтійська містечко, яке зачаровує своєю приголомшливою архітектурою та старовинними вузькими вуличками. Тут приємно прогулятися в будь-який час року і в будь-яку погоду. Він завжди чистий і небагатолюдний. Тут завжди спокійно й умиротворено. З правого боку дороги – навпаки Рабату буде вже інший красивий місто Мдина, який колись був столицею Мальти і в якому сьогодні проживає всього 300 чоловік.