Кафе-кондитерська Щастя Кафе-кондитерська Щастя
Кафе-кондитерська Щастя Кафе-кондитерська Щастя

Уявіть, що у Вашого близького друга завтра день народження. Що Ви побажаєте йому в першу чергу? Напевно, щастя. Ось і навпаки Ісаакіївського собору нещодавно з’явилося своє “Щастя” – кафе і кондитерська, оформлена в чистешйем білому кольорі.

“Щастя” розподілили по кількох зон: основна обідня, заспокійлива камінна і барна. У кафе дуже багато світла, а з величезних вікон видно величавий Ісаакіївський собор.

В основному обідньому меню Ви можете знайти суп із сочевиці, курячий стейк зі шпинатом, спагетті карбонара, філе курчати або корисний салат з огірків і томатів. А меню з солодощами вже точно не залишить Вас байдужими: ром-баба з сиром Маскарпоне, класичний тірамісу, фісташковий круасан або домашнє шоколадне печиво з корицею. В “Щастя” з легкістю можна взяти десерти або торти з собою. Наприклад, торти в залежності від кількості кілограм, співробітники “Щастя” поділили на категорії: для себе, для двох-і для друзів. Чекати довго не доведеться! Також в кафе продаються забавні і дуже милі шоколадки в красивій обгортці з написами “Kiss”, “Hug”, “Miss” або “Love”. Загалом, будь-який десерт Ви завжди зможете замовити додому. З “Щастя” не можна піти незадоволеним, на то воно і “Щастя”!