Хабаровские міські ставки Хабаровские міські ставки
Хабаровские міські ставки Хабаровские міські ставки

Хабаровские міські ставки – це каскад із трьох ставків з набережними, пішохідними доріжками і під’їздами для автотранспорту. Ставки прилягають до стадіону «Динамо» і СЗК «Платинум-Арена».

В кінці 1990 років у 2011 році проведено дві капітальні реконструкції ставків із заміною зношених набережних, гідроізоляцією дна і установкою фонтанів і світлової ілюмінації.

Нижній ставок носить назву ставка «Мичиноку-банку». Названий так на честь торговельного та ділового партнера Хабаровського краю в Японії. На набережній ставу «Мичиноку-банку» встановлені скульптури персонажів мультфільму «Бременські музиканти» і стели міст-побратимів Хабаровська. Ставок обладнаний світловою ілюмінацією і фонтанами, поряд з ним знаходяться різні атракціони та дитячі ігрові майданчики.

Середній ставок є найглибшим і використовується для катання на водних велосипедах, гребних човнах, байдарках і каное. На цьому ставку також проводяться змагання моделей суден. У центрі середнього ставка розташоване кафе на палях, що має форму літаючої тарілки. Кафе користується особливою популярністю у молодят.

Верхній ставок обладнаний світловою ілюмінацією і фонтанами, вечорами тут під фонограму проходять концерти класичної музики з елементами лазерного шоу. Обладнані спеціальні місця для глядачів. На набережній верхнього ставу встановлені скульптури персонажів з радянських мультфільмів. У парковій зоні проходить виставка дерев’яних скульптур.