Аламо Сквер Аламо Сквер
Аламо Сквер Аламо Сквер

Історичний район міста Аламо сквер – це чотири міських кварталу, основу яких складають будинку в вікторіанському стилі XIX століття. Вікторіанські будинки відрізняються кількома впізнаваними рисами: великі і маленькі балкони, великі веранди і висота будівлі в 2-3 поверхи.

У 1856 році мер міста, Джеймс Ван Несс, виділив на вершині пагорба 5 гектарів землі під забудову. Район одразу ж сподобався забезпеченим городянам і почав швидко забудовуватися. Кожен домовласник хотів, щоб його будинок був красивіше і ошатніші інших. Особливо відомий ряд з шести двоповерхових будинків, які називаються «Розцяцьковані леді». Ці блискучі різнобарв’ям, а вечорами і витіювато освітлені, будинки схожі на лялькові будиночки. Частина цих будинків заселена, але всередині зберігається інтер’єр і речі минулих століть, навіть використовуються газові лампи.

Під час землетрусу 1906 року більшість будинків було зруйновано або знищено пожежами, але шість “Оздоблених леді” вистояли, тісно притулившись один до одного. У сквері також збереглися особняк архієпископа і місця проживання російських і німецьких Імперських консулів на початку XX століття. Сьогодні ці будинки популярні не тільки серед туристів, але і у кінематографістів.

Пишні крони дерев, прекрасні зелені галявини і квітники ваблять відпочити в тиші і спокої, помилуватися видами на місто і затоку. Також тут є тенісний корт і багато пішохідних маршрутів. Городяни люблять тут гуляти і грати зі своїми домашніми вихованцями.