Замок (SPA-готель) Иматран Валтионхотелли Замок (SPA-готель) Иматран Валтионхотелли
Замок (SPA-готель) Иматран Валтионхотелли Замок (SPA-готель) Иматран Валтионхотелли

Замок Иматран Валтионхотелли – це чудовий оазис, що з’єднує старовинний замок на березі річки Вуокса і сучасні комфортабельні апартаменти. Він складається з двох частин: безпосередньо будівлі старовинного замку, а також невеликого розкішної споруди, де надається величезний вибір спа-процедур.

Любителі екзотики оцінять проживання в кімнатах замку. Вони, хоча і обладнані новинками прогресу, але все ж оформлені в середньовічному стилі. Існує легенда, що по замку бродять привиди, страшні ночами заблукали гостей в довгих коридорах.

Замок збудований у готичному стилі. Він включає чотири сліпучо-білих поверху, а також кілька мансардних номерів. Також привертає увагу величезна кругла вежа з виразною гостроверхим дахом. Замку притаманна скромність і раціональність композиції, яка відповідає скандинавської багатовікової манері.

Весь будинок – це справжній витвір мистецтва. Воно нагадує величезну мозаїку, зібрану в своєрідна споруда. Замок включає в себе кілька частин, які чудово доповнюють один одного. Поєднання круглих веж і багатокутного основного будинку створює атмосферу справжнього королівського відпочинку.