Загублена земля Загублена земля

Загублена земля

Загублена земля – це місцевість в горах на півночі Синайського півострова, що охоплює кілька каньйонів, найбільшим з яких є Великий Кораловий каньйон. Вона розташована приблизно в семи кілометрах від Таби на висоті 1.000 метрів. До Загубленої землі раніше ніколи не проводилися екскурсії, і це місце практично завжди залишався безлюдним, не зворушеним діяльністю людини.

Великий Кораловий каньйон, протяжністю три кілометри, мільйони років тому був морським дном, і на його стінах можна побачити скам’янілі корали і черепашки. Постійно дмуть в горах вітру згладили його стіни, надавши їм химерні форми. В деяких місцях каньйон звужується настільки, що людина ледве можна протиснутися.

В Загубленій землі в деяких місцях збереглися наскальні малюнки часів Римської імперії. Проходячи по цій місцевості, ви побачите коралові печери, 50-метровий природний тунель крізь стіну каньйону, величезні валуни у формі кубка і формі орла та інші цікаві природні об’єкти.

В Загублену землю можна потрапити в складі групової екскурсії. Людям зі слабким здоров’ям і обмеженими фізичними можливостями краще утриматися від відвідування Загубленої землі.