Єпископський палац

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Єпископський палац у місті Порту — це резиденція єпископів в Португалії. Палац знаходиться неподалік від Кафедрального собору. Палац цікавий своїми архітектурними особливостями, успішно поєднують два стилі: бароко і рококо.

Ініціатором будівництва палацу був єпископ Жуан Рафаель де Мендонс. Він наказав повністю знести старий палац, що стояв на цьому місці і побудувати абсолютно нову будівлю. Процес будівництва тривав протягом кількох років, і, на жаль, автор ідеї так і не зміг помилуватися своїм творінням. Багато елементи первісного задуму були змінені, а частина фрагментів доделывалась сильної поспіху. Все це стало причиною порушення глобальної конструкції будівлі.

Палац був побудований в 12 столітті, однак від романського стилю збереглися лише нагадування в стилістиці вікон та інших елементах фасаду. Потім палац неодноразово перебудовувався і обновяллся, і наймасштабніша реконструкція була здійснена при єпископі Луише Пиреше. В наші дні палац гордо височить над оточуючими його невеликими будиночками.