Який інтернет підійде для будинку.


Який інтернет підійде для будинку.

Причому дуже важливо вибрати правильний кабель і правильно його прокласти, і в цьому не завжди можна покластися на провайдера. Деколи техпідтримка при підключенні керується основними правилами, а робить все дешевше, швидше. Тільки від вас залежить, чи не буде швидкість Інтернету знижуватися через звичайного кабелю, не з’являться перешкоди на лінії, скільки прослужить кабель і скільки доведеться заплатити за підключення. Давайте розберемося, які кабелі використовуються для яких Інтернет — технологій. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі бесплатное подключение Луганск.
А також які у цих кабелів слабкі місця і що потрібно про них знати простому користувачеві. Пропускна здатність у них досить висока, що забезпечує високу швидкість Інтернету (в середньому провайдери пропонують близько 1 — 2 Мбіт/ с), але все ж вони не порівнянні з оптоволоконними кабелями. Оскільки вимоги до ліній зв’язку, які повинні передавати не тільки голос, але і великі обсяги даних (Інтернет — з’єднання), високі, то підключення до Інтернету забезпечують тільки сучасні АТС, на яких аналогове обладнання замінено на цифрове.
Якість передачі даних сильно залежить від довжини проводу, його діаметра, наявності кабельних відводів (коли через одну лінію підключаються декілька абонентів), а також від близькості інших проводів (які можуть створювати суттєві перешкоди). Тому якщо ви хочете отримувати ту швидкість з’єднання, яка заявлена провайдером, то не прокладайте кабелі поряд з іншими проводами, особливо високовольтними.