Як зробити візу в Японію!!!!

Кожен заявник повинен мати окремий паспорт. Документи на дітей, вклеєні в паспорти батьків, не приймаються. Гостьова :Лист, що пояснює причини запрошення. Виписка з книги реєстрації населення за місцем проживання (із зазначенням усіх проживаючих). Якщо гарант — іноземний громадянин, виписка потрібна повна, а не скорочена. Такі ж, як у п. Копія книги посімейному запису і т. (Не вимагаються у разі надання підтверджувальних документів заявником. )у разі відвідування знайомих Документи, що підтверджують знайомство. Також хочемо вам порекомендувати виза в японию

Ділова: Лист, що пояснює причини запрошення обов’язково в оригіналі. Програма перебування розписана по днях. Довідка про реєстрацію юридичної особи( дійсна протягом 3 місяців з дня видачі. Копія KaishaShikiho( квартального звіту компанії) за останній звітний період). Буклети про діяльність компанії або організації. Програма перебування розписана по днях. Дві фотографії розміром 5 х 5 кольорові, зроблені на світлому тлі (краще всього на білому). Фотографії повинні бути хорошої якості, не скановані і не комп’ютерної роздруки. Довідка з місця роботи англійською мовою на офіційному бланку із зазначенням дати прийому на роботу, посади, розміру заробітної плати, відпустки. Довідка про рух коштів по рахунку за 3 місяці. Школярам і студентам довідка англійською мовою, з навчання, для всіх учнів та студентів-довідка на фірмовому бланку навчального закладу із зазначенням типу і року навчання, а також повної адреси навчального закладу із зазначенням телефонів.

Якщо Ви виїжджаєте під час навчання, дозвіл від навчального закладу на пропуск занять. Довіреність, посвідчена нотаріально, на здачу документів в посольство на ім’я обслуговуючого Вас менеджера. Даний пакет документів є основним для первісної подачі документів. Консул має право запросити додаткові документи, без яких оформлена віза Вам не буде. Інформація оновлена Анкета для отримання візи в Японію. Всі ціни, опубліковані на сайті і в електронних розсилках, носять ознайомлювальний характер. Їх необхідно уточнювати при бронюванні.