Як влаштувати день народження в офісі.


Як влаштувати день народження в офісі.

До святкування Дня народження компанії можна підійти оригінальним чином — тоді захід запам’ятається надовго, і значимість фірми зросте в очах всіх співробітників. Краще всього організувати торжество в активній формі з духом командоутворення: у форматі квесту, колективних ігор, змагань, майстер — класів. Торжество, присвячене річниці з дня заснування фірми — відмінний привід довести трудовому колективу значимість цієї події і цінність кожного співробітника для злагодженої та ефективної роботи. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі заказ торта на день рождения с доставкой.
Дата заснування компанії — подія особливої важливості для будь-якого трудового колективу. Це — не тільки можливість відпочити і дізнатися ближче колег, але й потужний інструмент психологічної роботи всередині фірми. Корпоративне захід, присвячений Дню народження компанії, як правило, має кілька ключових цілей: Щоб всі цілі корпоративу були досягнуті, слід дуже ретельно підійти до організації заходу. Краще всього доручити цю справу професійним івент — агентств, які зможуть врахувати всі тонкощі грамотного урочистості.
Якщо ви вирішили організувати свято самостійно, зверніть увагу на такі помилки, які часто допускають у підготовці та проведенні корпоративу: Це — відмінна ідея проведення корпоративу на День народження компанії для любителів головоломок. На думку психологів, квест — ігри — найбільш відповідний формат проведення корпоративу з точки зору командоутворення, адже долаючи перешкоди, учасники відчувають єдність і допомога один одного у виконанні завдань.