Як відкрити нічний клуб

12-24-2021

Бізнес план нічного клубу. Також хочемо вам порекомендувати ТЕКСТ. Як відкрити нічний клуб.

Нічний клуб-це те місце, де проходить велика кількість зустрічей і знайомств, де молодь надається відпочинку і т.д. Тут кожен може знайти собі те заняття, яке йому буде цікаво. Можна провести час за столиком, потанцювати, поспілкуватися і, що важливо, нічний клуб цілком може стати хорошим прибутковим бізнесом при правильній його організації.

Найпопулярніші нічні клуби – це ті клуби, які призначаються для студентів. Тільки молоді люди здатні на те, щоб з ночі до ранку розважатися, надаватися танцю і витрачати свої гроші.

Сьогодні існує думка про прибутковість тільки тих клубів, які самі по собі дуже дорогі і зараховуються до елітних. Люди цілком можуть оплачувати свій відпочинок, який проходить в дорогому оформленні. При цьому середній чек в таких закладах коштує близько 70 доларів.

Варто відзначити, що при деякій можливості банкрутства елітного і дорогого клубу, краще зайнятися невеликим середнім клубом або дискотекою. Такі дискотеки часто виїжджають на різні корпоративи і супроводжують вечірки. Також в подібних закладах чек становить близько 300-500 рублів з людини при 1000-й відвідуваності. Прибутковість тут буде розрахована з відвідуваності.

Демократичний підхід-запорука успіху

При розгляді створення клубу можна відкрити заклад, який буде спрямований на певних клієнтів. Це може бути як стриптиз-клуб, так і клуб для людей з нетрадиційною орієнтацією.

Однак слід зазначити, що подібний клуб рідко, коли заробляє більше 30 000 доларів за місяць. У цьому полягає тенденція, за якою ці клуби дуже часто закриваються і розпродаються.

Стриптиз-клуби можуть виступати в більш вигідній ролі. Вони крім усього іншого надають vip-послуги. В середньому це позначається на збільшенні доходу на 20-30%

Клуби-сезонники являють собою окремий прошарок нічних закладів. Їх роль полягає у відкритті за досить короткий термін, а також окупності за досить короткий проміжок часу. Люди при цьому прагнуть якомога швидше відбити всі витрачені кошти.

Всі тематичні клуби можуть легко приносити до 40 000 доларів. Для них характерна особлива музика, яка виконується тільки в живому варіанті. Подібні клуби відносно міцно стоять на ногах через сталість їх публіки.

1 масова свідомість влаштована так, що створення нічного клубу прирівняне до відкриття свого власного ресторану. Однак тут є свої відмінності. Прибутковість ресторану повністю залежить від його місця розташування.

По відношенню до нічних клубів такий підхід не дуже застосуємо. Тут зіграє краще унікальна ідея, оригінальне підношення послуг. Цікава музика і оригінальний інтер’єр воістину здатні залучити велику кількість відвідувачів навіть в самий далекий район міста.

1. У той же час відзначимо, що прибутковість подібних клубів на 70-80% залежить від постійної клієнтури. Саме тому ще при розробці бізнес-плану слід більшою мірою сконцентруватися на рішенні, для кого буде той чи інший клуб. На підставі обраної концепції підбирається декорування і стилістика приміщення. Також вибирається лінія обслуговування відвідувачів і вартість пропонованих напоїв і закусок.

Особливо вигідно буде створити клуб з рестораном, який працюватиме вдень. У цьому плані інвестиції будуть окупатися швидше.

Нинішній час таїть в собі воістину велику кількість рішень для малого бізнесу. Ми з вами повинні знати, яким чином ними скористатися.