Як вибрати стільницю для кухні.


Як вибрати стільницю для кухні.

Вигляд кухні багато в чому залежить від стільниці. Деформуються, ламкі фанерні структури – «головний біль» господаря кухні. Дійсно вічні стільниці з каменю, при цьому не обов’язково масивного, натурального. Побутове використання породи, створеною самою природою, має вікове сакральне значення. Тверда поверхня з міцного, «кам’яного» композиту, виготовленого з натуральних мінералів і акрилових смол, — дуже міцна. Але який штучний камінь вибрати для стільниці саме вам. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кухонные столешницы.
Застосування штучного каменю в оформленні інтер’єрів дуже популярно. Найбільш затребуваними композитами у виготовленні робочих поверхонь для кухонь є: Інноваційним композитом вважається акрилат, що складається з мінеральних наповнювачів, акрилових смол і полімерних пігментів. Екологічно безпечний акриловий камінь набагато міцніше природного аналога. До того ж, він більш доступний за ціною, що істотно знімає навантаження з бюджету оснащення кухні.
До складу агломерату, крім поліефірної натуральної смоли, на 90% входять також шматочки натурального граніту, кварциту і мармуру. Це — найбільш наближений до натурального каменю матеріал, який відрізняється підвищеною зносостійкістю, стійкістю до ударів, мінімальним вологопоглинанням і високою антибактеріальною захистом. У питанні «який штучний камінь вибрати для стільниці.» багато хто віддає перевагу кварцевому, виготовленому з безшовної технології шляхом з’єднання подрібненого природного мінералу, поліефірної смоли і пігменту.