Як вибрати путівки в дитячий табір

Вибирайте саме те, що підходить вам і вашій дитині.

Ми входимо об’єктивний та чесний рейтинг дитячих таборів в Україні і за кордоном, який розраховується тільки на основі кількісних показників і оцінок за умови розміщення в таборі; програму; харчування; персонал; співвідношення ціна/ якість; безпеку. При формуванні рейтингу ми також беремо до уваги так званий коефіцієнт надійності партнера, який характеризує фінансову благонадійність.

Ми дбаємо про економії вашого бюджету: використовуючи накопичені бонуси, придбати путівку в дитячий табір можна по ще більш вигідною ціною.
Усі права на сайт і діяльність зареєстровані і захищені законом України.
Допомогти кожному з батьків, незалежно від розміру сімейного бюджету забронювати путівку для своєї дитини в безпечний дитячий табір з цікавою та корисною для його розвитку програмою.

Команда професіоналів своєї справи знаходиться в постійній готовності проконсультувати з питання вибору варіантів дитячого дозвілля.
Перейдіть на сторінку обраного дитячого табору. Ознайомтеся з описом, умовами, фото, відгуками.

Ви все зробили правильно, якщо вибрали путевки в детский лагерь або безпосередньо організаторам дитячого табору тим способом, який вам запропонують після завершення бронювання.
Виберіть дати, коли ваша дитина планує відпочивати. Зверніть увагу на тривалість зміни.

Беріть до уваги вік та інтереси дитини, вибираючи табір відповідної тематики, яка підійде конкретно вам.
Визначте бюджет, який ви готові витратити на відпочинок дитини. Не забудьте з’ясувати в своєму регіоні, чи зможете ви повернути частину вартості путівки за рахунок держ. Ми  допоможемо визначитися і вибрати найбільш підходящий варіант серед усього різноманіття пропонованих програм дитячого відпочинку. Важливо: ми публікуємо абсолютно всі відгуки, як позитивні, так і з конструктивною критикою.