Як вибрати палубну дошку

Как выбрать палубную доску
В асортименті компанії з’явилася нова лінійка меблів з штучного ротанга YALTA.
Також хочемо вам порекомендувати палубная доска для пирса или причала сайдинг дпк
В даний час ринок оздоблювальних матеріалів для підлоги дуже багатий. Як вибрати, коли варіантів маса. Лінолеум, керамограніт, гумова плитка, терасна дошка. І, здавалося б, до чого мудрувати. Що може бути краще звичайного дерев’яного покриття. Тим не менш, прогрес не стоїть на місці, і навіть звичайному дереву можна знайти гідну альтернативу за хорошу ціну.
У будь-якому випадку, вимоги до підлогового покриття, де б воно ні було необхідно – вдома, на дачі або на вулиці, приблизно одні і ті ж. Ми хочемо, щоб матеріал був довговічним, зносостійким і ударостійким, невибагливим в догляді.
Дошка з ДПК не поступається дерев’яної за зовнішніми показниками, володіє приємною деревною фактурою і, при цьому, відрізняється більш високими експлуатаційними властивостями і тривалим терміном служби.
Для тих терасових дощок з деревинно — полімерного композиту, які найчастіше можна зустріти в магазинах, в якості полімеру використовують ПВХ, поліетилен або поліпропілен.
Поліетилен – найдешевший з них. У зв’язку з цим і якісні характеристики будуть нижче: матеріал більш схильна до стирання, менш міцний, дошка з поліетиленом може бути слизькою навіть в сухому вигляді.
ПВХ вважається найдорожчим і найстабільнішим матеріалом. Композит з ПВХ пожежостійкий і не виділяє шкідливих речовин в навколишнє середовище. Ризик ковзання на ньому мінімальний.
ПВХ в терасної дошки і дає гарантію на збереження 30 років).
На даний момент існують терасові дошки як з однією робочою стороною, так і з двома. У більшості випадків дошка хоча б одна сторона дошки з ДПК має нековзне покриття. Ступінь ковзання можна визначити по частоті і глибині поздовжніх пропилів на дошці.
Відповідно, якщо ви припускаєте використовувати терасну дошку на вулиці, наприклад, обробити їй доріжки навколо ставка або басейну, варто вибрати декінг з ДПК з інтенсивним рифленням, щоб уникнути неприємних падінь і травм.
Ще одна важлива деталь, яка стосується матеріалу ДПК – це його однорідність. Недобросовісні виробники для зниження витрат можуть використовувати різні полімерні сполуки, тирса і т. , що зменшує його термін служби і збільшує ризик ссыхания, появи тріщин, зламів у швах. Тому при виборі терасної дошки, огляньте його профіль – у ньому не повинно бути видно різнорідних речовин.
У порожнистих терасових дошках повинні бути передбачені і ребра жорсткості. Їх оптимальна кількість – від 5 і вище. Це дозволить захистити підлогове покриття від прогинів і деформації від важкої меблів та інших предметів.
В даному відео ви знайдете відповіді на питання, супутні вибору терасної дошки.