Як вибрати монітор для ПК.


Як вибрати монітор для ПК.

Монітор — необхідний і важливий компонент будь-якого комп’ютера. Від його характеристик залежить якість зображення і ваш комфорт під час роботи, навчання чи відпочинку. Монітори розрізняються не тільки за розміром, але і ще багатьма параметрами, які можуть мати вирішальне значення при виборі потрібної моделі. Причому два практично однакових зовні монітора можуть значно відрізнятися в ціні. Перше, на що варто звернути увагу при виборі — розмір діагоналі монітора. Це параметр, від якого безпосередньо залежить ціна моделі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі киев ремонт мониторов.
Вони відмінно підійдуть для роботи і розваг. На такому моніторі можна зручно працювати в декількох діалогових вікнах одночасно або з задоволенням дивитися широкоформатний фільм. Такий розмір екрану дозволить гравцеві «з головою» зануритися у віртуальний світ, а інженеру або розробнику — в подробицях розглянути всі деталі зображення. Дозвіл монітора — це кількість пікселів, помещающееся на екрані по вертикалі і горизонталі в числовому або буквеному позначенні.
Не варто забувати, що монітори з різною діагоналлю можуть мати однакову дозвіл, і у моделі з меншою діагоналлю в цьому випадку зображення буде чіткіше. Воно досить зручно для роботи в текстових редакторах або для інтернет — серфінгу, де сторінки розташовуються вертикально. Таке співвідношення було стандартним для перших ЕПТ — моніторів і телевізорів. Причому друге співвідношення більш популярне, так як ефективніше використовує робочу область монітора, і, наприклад, при перегляді широкоформатного фільму чорні смуги зверху і знизу екрану будуть вже.