Як вибрати гриль


Как выбрать  гриль
Як вибрати електрогриль для дому.
Токож хочемо вам порекомендувати купить гриль
Любіть себе балувати шашликом або ніжним, соковитим м’ясом на вогні. Гурманам сучасні виробники пропонують купити електрогриль. Вони набагато зручніше, ніж мангали, так і на них можна приготувати не тільки рибу, м’ясо і овочі, але і посмажити пиріг. Питання придбання сучасного електричного гриля вирішено в позитивну сторону. На зміну йому приходить ще більш актуальний: як правильно вибирати прилад. Екскурс в світ електричних грилів допоможе відповісти на це питання.
Грилі відкритого типу оснащені однією робочою поверхнею над нагрівальним елементом. Прилад має вбудований інфрачервоний випромінювач, він кріпиться на стійці і рожні. Електрогрилі закритого типу (їх ще називають преси) в конструкції мають дві нагрівальні поверхні. Вони володіють спеціальною робочою камерою і використовуються як універсальна піч. Виробники пропонують ще і третій тип грилів – універсальний, вони можуть працювати як гриль закритого або відкритого типу. Вони вважаються найбільш функціональними, їх конструкція передбачає наявність знімних елементів. Електрогрилі випускаються в двох варіантах: стаціонарному і переносному. Переносні моделі электрогрилей підійдуть людям, які ведуть активний спосіб життя, які люблять робити вилазки на дачу і приймати гостей. Портативний гриль використовують де завгодно, важливо, щоб розетка була поруч. Вага переносних приладів невеликий, вони компактні і підходять для романтичної вечері удвох і вечірки в тісному колі друзів. Стаціонарні електричні грилі найкращим чином підійдуть для великої дружної родини, часто зустрічає гостей, а також їх використовують у ресторанах, кафе, барах — гриль.
Що вибрати гриль з металевої або склокерамічною поверхнею. Матеріал робочої поверхні электрогриля може бути металевим або склокерамічним. Увага: для видалення крапель жиру і частинок їжі з поверхні використовується спеціальний скребок. Електрогрилі з металевою поверхнею більш невибагливі в експлуатації, вони не тріснуть при попаданні холодної води, як це станеться зі склокерамічним покриттям, і не зіпсуються від посуду з нерівним дном. Перевагою моделей з металевою поверхнею є доступна ціна, вони дешевше склокерамічних. При готуванні їжі на металевому грилі майже не утворюється диму.
Кращий подарунок для вас і вашої родини. Він наповнить ваше щоденне меню не тільки смачними, але й корисними стравами.
Гриль Rosso з механізмом автопідстроювання під шматки різної товщини, таймером на 30 хвилин і габаритами робочої поверхні на 4 шматки.
Побалуйте себе і своїх гостей підсмажений королівськими креветками або соковитим стейком з электрогриля GF — 100.