Як створюється криптовалюта.


Як створюється криптовалюта.

У зв’язку з невгаваючою конфліктами навколо биткоина трейдери стали придивлятися до інших криптовалютам. Відразу привернула увагу багатьох NEM – порівняно молода криптовалюта, яка вже завоювала популярність в Азії і демонструє швидкий приріст ринкової капіталізації. Назва монети розшифровується як «new economic movement» (з англ. «нове економічне рух») і розкриває основну місію розробника – створити криптовалюту, яка застосовується в усіх галузях сучасної економіки. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі startup.
Пізніше для розробки монети була створена ціла міжнародна асоціація NEM Foundation. За лічені місяці монета знайшла величезну популярність спочатку в Японії, а потім і в інших азіатських країнах. І це не дивно, адже за своїми технічними характеристиками вона помітно відрізняється від всіх існуючих криптовалют, маючи цілий ряд особливостей і переваг. Основне завдання майнер – забезпечувати нормальне проведення транзакцій, а винагорода – це, по суті, плата за підтримку функціонування системи.
Саме тому майнінг XEM називають харвестингом (від англійського «harvesting», що перекладається як «збір врожаю»), а майнер – харвестерами. Щоб включитися в процес, потрібно зареєструватися на офіційному сайті NEM, створити там криптокошелек, поповнити рахунок, встановити програму — майнер і виконувати задані системою обчислення. Примітно, що для проведення розрахунків підійде середньостатистичний сучасний ПК.