Вулиця Суворова

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Вулиця Суворова знаходиться в місті Ростов-на-Дону і вона починається від провулка Нахічеванський і закінчується в провулку Газетний.На всьому протязі вулицю перетинають Кріпосний провулок, проспект Кіровський, провулок Університетський, проспект Чехова, проспект Соколова, проспект Ворошиловський.

Спочатку вона носила назву Мало-Садова, в 1953 році була перейменована на честь великого російського полководця й основоположника російського військового мистецтва Олександра Васильовича Суворова. З 1774 по 1784 рік він багато разів відвідував фортеця Святителя Димитрія Ростовського, і навіть жив у будинку коменданта взимку 1784 року, який знаходився на вулиці Мало-Садова, нині вулиці Суворова.

Починаючи з 1890 року, на вулиці зводилися житлові і прибуткові будинки в різних архітектурних стилях, багато збереглися і до наших днів. До них відносяться і будинок купців Парамоновых, будинок Т. Р. Дмитрієва, прибутковий будинок Е. Я. Костіна. У перебудованому приміщенні грецької Благовіщенської церкви зараз працює театр ляльок. У 1950 році на місці зруйнованих під час Великої Вітчизняної війни будинків були побудовані будинки в стилі радянської неокласики. З 1970 року по 1980 рік побудовано декілька житлових будинків за типовими проектами.