Вулиця Спаська

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Вулиця Спаська знаходиться в Ленінському районі міста Ульяновська. Свою нинішню назву вулиця отримала в XVIII столітті, за Спаського жіночого монастиря, пізніше, в радянські роки, була перейменована на вулицю Радянську, а в 2011 році вона стала першою вулицею міста, якій було повернуто його історичну назву.

Крім житлових багатоповерхових будинків на вулиці знаходяться найвища будівля міста – готель «Вінець», будівля адміністрації Ленінського району, Суворовське училище, готель «Радянська», дві будівлі Драматичного театру імені В. А. Гончарова, філія Інституту радіотехніки й електроніки РАН, будівля початкової школи гімназії №1, Гарнізонний будинок офіцерів, «Котячий будинок», Літературний музей, три трамвайні зупинки, а так само Карамзінський сквер, міст закоханих, пам’ятник А. С. Пушкіна і фонтан.

Спаська вулиця пролягає з півночі на південь, паралельно бульвару Новий Вінець і вулиці Гончарова. Починається від бульвару Пластова і закінчується, переходячи вулицю Кузнецова. Загальна довжина вулиці становить 1.100 метрів.