Вулиця Маряцька Вулиця Маряцька
Вулиця Маряцька Вулиця Маряцька

Вулиця Мар’яцька – одна з найкрасивіших вулиць Гданська, забудована старовинними будинками і практично не змінилася з часів Середньовіччя. Вулиця розташована в історичному центрі міста і вважається однією з головних туристичних визначних пам’яток Гданська.

Вулиця Мар’яцька тягнеться через центр міста, беручи початок у знаменитого Марьяцького костелу пресвятої Діви Марії і упираючись у середньовічні Мар’яцькі ворота. Вулиця являє собою чудовий приклад старовинної забудови та архітектури – з красивими фасадами будинків, багато оформленими предпорожьями і обов’язковим ганком біля кожного особняка. Раніше на вулиці Мар’яцькою жили дуже багаті люди – купці, банкіри і ювеліри, а сьогодні тут розташовані магазинчики і сувенірні лавки.

Також вулиця Мар’яцька відома торговцями бурштину, які розгорнули тут жваву торгівлю своїм товаром. У місцевих крамницях можна придбати красиві бурштинові прикраси і сувеніри, створені самими віртуозними майстрами Гданська. І рідко який турист втрачає таку можливість.