Виставковий центр Метропол Парасол Виставковий центр Метропол Парасол
Виставковий центр Метропол Парасол Виставковий центр Метропол Парасол

Виставковий центр Метропол Парасо був зведений на місці, де колись було давньоримське поселення, виявлене при будівництві багатоповерхового паркінгу. Тому будувати тут паркування передумали, а на її місці звели археологічний музей з цілим торгово-розважальним комплексом, на території якого розмістився ресторан, невеликий фермерський ринок і тераса, звідки чудово видно всю панораму середньовічної частини міста.

Будівля Metropol Parasol побудовано з дерева з поліуретановим напиленням. Конструкція за допомогою бетонних опор піднята над землею на 28 метрів. Незвичайна дерев’яний дах будови нагадує стільники, її довжина – 175 метрів, ширина – 75 метрів. Цей незвичайний футуристичний дизайн будови є великим контрастом на тлі старовинних будівель цій частині Севільї. Але цей контраст виглядає дуже гармонійно завдяки не дуже яскравому світлого тону дерев’яного даху, пом’якшувальному ультрасучасний вигляд комплексу.

Весь простір під шестигранними «парасольками» не має ні перегородок, ні будь-яких інших перешкод для пересування відвідувачів. Тут знаходяться тільки майданчики, доріжки, сходи, фонтани – все, що робить це місце унікальним для прогулянок і відпочинку.