Відпочинок в Буковелі

Відпочинок в Буковелі-це відмінні гірськолижні траси (більше 60!), на яких можна кататися навіть в темний час доби! З листопада по травень штучне засніження дозволить вам повною мірою відчути, що таке справжній зимовий відпочинок в Карпатах! Також хочемо порекомендувати трансфер в буковель

Чому так популярний напрям» Буковель » останнім часом?

Готелі та готелі готові приймати практично всіх бажаючих-величезний крок вперед у розвитку інфраструктури не залишається непоміченим для любителів зимового відпочинку в горах.
Понад півсотні трас, 16 підйомників і прокатні пункти, в яких є все необхідне обладнання для занять зимовими видами спорту.
Лижні школи, де організовані уроки для лижників будь-якого віку і з будь-яким рівнем підготовки.
Інструктори гірськолижного курорту не просто допомагають у виборі інвентарю, а й надають професійну допомогу кожному, хто тільки стає на сноуборд або лижі.
Наявність пунктів медичної допомоги.
Буковель-курорт, де не тільки розвинена інфраструктура всього курорту, а й готелів зокрема: туристам не варто турбуватися, де перекусити-кафе, ресторани, закусочні з відмінною кухнею не розчарують, а зачарують кожного!

Проживання.

Ми пропонуємо різні варіанти розміщення в Яблуниці, Поляниці, Татарові – селах поблизу Буковеля. Чому саме тут? Співвідношення «ціна-якість» дуже важливі для нас. Дуже довгий час Гірськолижний відпочинок був доступний тільки для людей з високим рівнем достатку – з «хеппі турс» провести тиждень в Карпатах може дозволити собі практично кожен Білорус.

Траси Буковеля відкриті для всіх любителів зимових видів спорту! 16 підйомників доставлять вас до 62 трас. Підйомник 1R-найбільш універсальний, так як може доставити туристів до самих різних трас і спусків. Другий підйомник, який першим з’явився на гірськолижному курорті, призведе до траси 2а — тут завжди багато лижників, так як спуск звідси дуже якісний. Саме тут проводиться більшість змагань. Дана траса є досить складною, тому новачки навряд чи з нею впораються.

Траси для початківців лижників розташовані біля підніжжя і на горах Буковель і Чорна Клава, а траси для досвідчених і професіоналів на горах Чорна Клава, Довга і Буковель, всього 56 трас.

Сміємо вас запевнити, що, опинившись в Буковелі, вам не складе труднощів вибрати відповідну вам трасу.

Розваги в Буковелі.

Катання на снігоходах, каток, Хокей, сноупарк (комплекс для професіоналів з трамплінами, поворотами і рейками для сноубордів), сноутюбінг (популярна розвага для дітей і дорослих, які не вимагає особливих навичок і фізичної підготовки), прогулянки на собачих упряжках, автомобільні екскурсії, прокат сноубайків і квадрациклів – далеко не повний перелік розваг, які змусяться вас засумніватися, що літо – найкраща пора року для відпустки. Відпочинок в Карпатах взимку-білосніжна казка для всієї родини! Не варто думати, що, вибравши тур в Буковель з Мінська вам доведеться весь час проводити на лижах: нічні клуби, більярди, лазні, сауни – звичні і від того подвійно улюблені задоволення ще ніхто не відміняв! Не варто забувати, що ціни на всі ці послуги будуть набагато нижче, ніж в популярних європейських гірськолижних курортах!

Відпочинок з дітьми в Буковелі.

Якщо ви плануєте відпочити в Буковелі з дітьми, то зверніть увагу, що для самих юних лижників організовується денний Гірськолижний табір, де викладають професійні інструктори. Також малюкам буде цікаво в парку атракціонів, в дитячому ігровому клубі, на лижній гірці або ігровому майданчику. Звичайно, спільний відпочинок ніхто не відмиває: завжди можна вдосталь покататися по схилах на сноутюбінгу!