Віадук Мистецтв

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Віадук Мистецтв в Парижі – це, в минулому, залізнична гілка, що починається з площі Бастилії, спрямована на південь Франції крізь Венсенському ліс. Ця дорога доходила до області Брі, яка прославилася своїми сирами, відомого конкурента села Камамбер.

Кілька початкових кілометрів шляху йшли по поверхні віадука. Кам’яні і цегляні стіни віадука прикрашають арки, напівкруглої форми. Цей відрізок залізничної колії користувався великою популярністю, але починаючи з 30 років XX століття, із-за зростаючої конкуренції, метро з наземним транспортом став економічно невигідним. Дана ситуація тривала протягом близько 40 років. Вирішилася вона тільки в 1969 році, коли було прийнято рішення про закриття цієї гілки.

Досить довгий час віадук був покинутій зоною, який псував інтер’єр міста. У 90-х роках XX століття адміністрація міста Парижа приймає рішення про реставрацію більше, ніж 50 арок віадука. Після реставраційних робіт, арки віадука були засклені і віддані в користування представникам різного роду мистецтв (дизайнерам, галеристам, художникам та іншим). З тих пір парижани прозвали мостова споруда – Віадук мистецтв. В наслідок, це місце стало одним із найбільш цікавих для екскурсій і відпочинку місцевих жителів і туристів.