Китайські автовиробники поряд з іншими автомобільними компаніями, представленими в Росії, також мають намір розширювати свій модельний ряд у країні, представляючи як абсолютно нові, так і оновлені версії. Цього року на російському ринку з’явиться чимало новинок, серед яких більше десяти це будуть китайські моделі.

Однією з найбільш яскравих і ймовірно очікуваних стає китайський кросовер Geely Atlas, який був анонсований в Росії.

Подробиці про російської версії портал ТвоеАвто повідомляв раніше, а от ціни і комплектації будуть названі протягом найближчих кілька місяців.

Також від компанії варто очікувати появу оновленого кросовера Geely Emgrand X7 і седан Emgrand 7, які також були анонсовані виробником на 2018 рік. До речі нещодавно Geely назвала ціни на оновлений седан Emgrand GL поки тільки для китайського ринку.

Китайська компанія Chery також збирається порадувати росіян, але двома новинками. Першою новинкою, яка порадує росіян стане кросовер Chery Tiggo 4, продажі якого заплановані на третій кварталі наступного року.

Другою новинкою виявиться Chery Tiggo 7. Його продажі почнуться в четвертому кварталі 2018 року. Подробиць про російських версіях авто не розкриваються.

В минулому році у Росії стартували продажі нового китайського позашляховика від Foton і ним став Sauvana. Для покупців зараз пропонуються бензинові версії цього авто, але ще в 2017 році був анонсований вихід його дизельної модифікації.

Вона буде оснащена 2,8-літровим двигуном Cummins IFS 2.8, потужність якого складе 177 кінських сил. Ще від цього виробника очікується семимісний мінівен Gratour iX7, який очікували в 2017 році.

Компанія Dongfeng анонсувала в Росії відразу чотири новинки, про що більш докладно повідомлялося в грудні 2017 року.

Привезе на територію РФ свої новинки і китайська компанія Lifan. Мова йде про такі новинки як оновлений X50 і нове покоління X60, яке в Росії отримає назву Х70.

Від компанії Brilliance варто очікувати кросовер V3, продажі якого були анонсовані на квітень 2018 року.

Маловідома компанія Hawtai привезе до Росії новий міський кросовер HTM Laville. Цей автомобіль буде доступний з 1,5-літровим двигуном потужністю 145 кінських сил, пару якому складе шестишвидкісна механіка або четрехступенчатый автомат, про що повідомляє Російська Газета.

В Росії в 2018 році зявиться більше 10 нових китайських кросоверів