Усипальниця Саадитов

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Усипальниця Саадитов побудована в мавританському стилі, кілька поколінь династії Саадитов поховані в родинний склеп. Саадіти — династія шерифів, котра на території Магрибу (Марокко) з 1509 по 1659 рік. З 1509 по 1554 рік вони правили Південним Марокко, потім до 1603 року всім Марокко, пізніше лише в Фесі і Марракеші.

Будівництво гробниці почалося в кінці XV століття. Мавзолей складається з трьох невеликих залів.
Після занепаду династії Саадитов мавзолейний комплекс був покинутий, забудований і непосещаем. Він був заново відкритий в 1917 році і відреставрований. Усипальниця Саадитов з-за свого багатого внутрішнього і зовнішнього оздоблення стала однією з основних визначних пам’яток для туристів Марракеша.

Усипальниця Саадитов включає в себе близько 60 поховань Саадитов починаючи з сім’ї Ахмада аль-Мансура. У самому мавзолеї є три великих зали з похованнями. У центральному залі з 12 самими багатими похованнями — могила сина Ахмада аль-Мансура. Зали прикрашені майстерним різьбленням по дереву і орнаментами Стукко. Надгробки виконані з італійського мармуру.
Відразу за некрополем в садовому комплексі розташовані поховання державних чиновників і воєначальників султанів Саадитов.