На території Південної Кореї компанія Kia провелая презентацію оновленої версії свого компактвена Kia Ray. Автомобіль заснований на базі хетчбека Picanto і отримав колишні габарити, які складають 1 595/1 595/1 700/ мм і розмір колісної бази дорівнює 2 520 мм

У зовнішності компактвена змінилося розташування радіаторної решітки, з’явилися декоративні елементи, а також широка колірна гамма і оновилася оптика.

У салоні встановили новий кермо, нову інформаційно-розважальну систему з семидюймовим екраном, а також розширили варіанти обробки.

У рух Kia Ray буде приводити модернізований літровий двигун з віддачею 78 кінських сил. В якості трансмісії запропонують чотиришвидкісною автомат. У Південній Кореї автомобіль оцінили в 13 150 000 вон мінімум або 708 тисяч рублів.

У Південній Кореї дебютував оновлений компактвен Kia Ray У Південній Кореї дебютував оновлений компактвен Kia Ray У Південній Кореї дебютував оновлений компактвен Kia Ray У Південній Кореї дебютував оновлений компактвен Kia Ray У Південній Кореї дебютував оновлений компактвен Kia Ray У Південній Кореї дебютував оновлений компактвен Kia Ray У Південній Кореї дебютував оновлений компактвен Kia Ray У Південній Кореї дебютував оновлений компактвен Kia Ray У Південній Кореї дебютував оновлений компактвен Kia Ray

kia Kia Ray