Російський офіс компанії Nissan оголосив про дію нових спецпропозицій, які триватимуть до кінця січня. Так, в Nissan розробили нові кредитні пропозиції на свої авто в січні, в рамках програм «Прості числа» і «Прості правила».

Нові умови кредитування при класичному кредиті «Прості числа» дозволяють оформити в кредит автомобілі Nissan Almera, Terrano і Murano з процентною ставкою сім відсотків за умови оформлення кредиту терміном на три роки.

При купівлі Nissan X-Trail і Qashqai в кредит строком на три роки ставка складе від 8%.

Кредитна програма «Прості правила» із залишковим платежем діє на моделі Almera, Nissan Terrano, Nissan Juke, Nissan Qashqai, Nissan X-Trail і Nissan Murano.

«Програма «Прості правила» дозволяє придбати автомобіль більш високого класу або комплектації, залишаючись при цьому в рамках запланованого бюджету, або суттєво знизити щомісячний платіж за кредитом – до двох разів порівняно з класичним кредитом», — йдеться в повідомленні компанії.

Також автовиробник нагадує, що в цьому місяці можна придбати автомобілі з використанням програм «Перший автомобіль» і «Сімейний автомобіль». Більше подробиць про пропозиції можна дізнатися в офіційних дилерів марки в Росії.

nissan