Туристський комплекс Коробчицы

Туристський комплекс «Коробчицы» є нічим іншим, як музеєм-садибою під відкритим небом. Він розташований в передмісті красивого стародавнього білоруського міста Гродно. У такому музеї добре відпочити від міста, насолодитися красою природи, її звуками і запахами, розчиненими в чистому повітрі лісу.

На великій території музею (16.5 гектар) розташовано безліч будівель, виконаних у стилі старовинної сільської садиби XVIII-XIX століття. Всі вони складають єдиний ансамбль і добре гармонують з навколишньою природою, до речі, майже половина території музею — заповідна територія.

Ця частина садиби «Коробчицы» нічим не відрізняється від хащі лісу, і господарі цих місць кабани, олені, козулі, лосі та інші дикі тварини. Проте в музеї знайшлося місце і для домашніх представників фауни. Тут ви зустрінете безліч видів домашньої птиці, кролів, в’єтнамських свинок і звичайно елітне племінне поголів’я різних порід коней – більше 40 видів.

На території музею працюють кафе і ресторан традиційної білоруської кухні, а так само багато затишних альтанок, де ви можете відпочити та насолодитися красою навколишньої природи.