Церква Святого Варфоломія Церква Святого Варфоломія
Церква Святого Варфоломія Церква Святого Варфоломія

Церква Святого Варфоломія – римсько-католицька церква в Баварії. Його назвали на честь Святого Апостола Варфоломія, покровителя альпійських фермерів і молочників. Церква розташована на західному березі озера Кенігзеє на півострові Хиршо. До нього можна добратися тільки судном або після довгої екскурсії через навколишні гори.

Перша каплиця на озері була побудована у 1134 році Ректорами Берхтесгадена. У 1697 році вона була відновлена в стилі бароко. Церква показує роботу штукатурки Зальцбургским художником Йозефом Шмідтом. Вівтарі в апсидах присвячені Святому Варфоломію, Святої Кетрін і Святому Якову.

Щорічне паломництво в Церкві Св. Варфоломія проводиться в суботу після 24 серпня.

Біля каплиці знаходиться старий мисливський будиночок того ж самого імені. Будиночок, який був спочатку встановлений у 12-му столітті з церквою, був відновлений кілька разів. До 1803 це була приватна квартира принців-ректорів Берхтесгадена; після того, як їх територія була включена до Королівства Баварії в 1810 році, будівля стала улюбленим мисливським будиночком правлячого Дому Вителсбах; зараз це готель.