Центральний Парк

Справжня зелена перлина Ставрополя і улюблене місце відпочинку городян – це парк “Центральний”, розташований в центрі міста на території в 12 гектарів. Історія парку почалася більше 150 років тому і найтіснішим чином пов’язана з історією міста. Серед місцевих жителів існує легенда про те, що під час своїх візитів в Ставрополь по зелених алеях парку прогулювалися великі російські письменники – А. С. Пушкін та М. Ю. Лермонтов, Грибоєдов А. С..

Алеї парку унікальні – всюди величні ростуть каштани, висаджені за особливою технологією – під час посадки в одну ямку висаджувалися два-три дерева, які в процесі росту зросталися, з’єднувалися в химерні форми. Всюди можна зустріти оригінальні квіткові композиції: вази, фонтан кольорів. Кілька клумб оформлені у певній тематиці – “Дирижабль” і “Аероплан” присвячені першим польотів людини, а “Варяг” і “Кореєць” – на честь героїв Японської війни. Парк рясніє гротами і декоративними ставками.

Працівники і адміністрація парку намагаються докладати максимум зусиль не тільки для того, щоб створити приємну атмосферу відпочинку, але і для збереження Центрального парку як пам’ятки природи та історії з його кращими традиціями.