Японський автовиробник продовжує підігрівати інтерес шанувальників до нового покоління седана Avalon. Напередодні в Мережі був опублікований новий тизер, на якому показана задня оптика нового Avalon.

Офіційна прем’єра седана нової генерації відбудеться в рамках Детройтського автосалону в цьому місяці.

Останній раз автомобіль отримав серйозне оновлення в 2014 році, і з тих пір автомобіль не отримував ніяких суттєвих доробок.

Новий Toyota Avalon буде заснований на платформі TNGA, яка використовується в багатьох нових про оновлених моделях японської марки і припускає наявність гібридної установки окрім стандартних ДВС.

Так, моторна гамма Toyota Avalon нового покоління буде представлена чотирициліндровими двигунами, а також шестициліндровим 3.5-літровим агрегатом.

Гібридна силова установка буде складатися з 2,5-літрового агрегату і одного електромотора, а сумарна її віддача складе 210 л. с. Відмінністю від попередника стануть і збільшені габарити. Зокрема в седані стане більше довжина і ширина.

Toyota показала задню оптику седана Avalon нового покоління Toyota показала задню оптику седана Avalon нового покоління Toyota показала задню оптику седана Avalon нового покоління

toyota Toyota Avalon