Торговий центр Хуафу Торговий центр Хуафу
Торговий центр Хуафу Торговий центр Хуафу

Торговий центр Хуафу в китайському місті Хейхе давно відомий серед російських туристів. Це справжній рай для любителів шопінгу — тут можна придбати за вельми демократичними цінами найрізноманітніші товари.

Хуафу розташовується на Центральній пішохідній торговельній вулиці. З будь-якої точки міста до нього можна дістатися за 10 хвилин. Торговий центр оточений численними готелями, ресторанами і закусочними. Майже у всіх магазинах торгового центру, крім розташованого в цокольному поверсі супермаркету і брендових магазинів, де розрахунок за товар проводиться в касі за допомогою сканера штрих-кодів, дозволено торгуватися – торг іноді допомагає збити ціну більш ніж у два рази.

Тут можна придбати одяг та взуття, побутову техніку. Товари в Хуафу, як правило, більш якісні, ніж у маленьких магазинчиках. Багато вивіски в торговому центрі написані російською мовою.

Жителям Амурській області Росії в Хейхе дозволений безвізовий в’їзд. Росіяни з інших регіонів можуть потрапити в місто за наявності візи або в складі організованої туристичної групи.