Термальні джерела Parco termale del Garda Термальні джерела Parco termale del Garda
Термальні джерела Parco termale del Garda Термальні джерела Parco termale del Garda

Якщо ви хочете провести свою відпустку в тихому, спокійному місці, поєднати відпочинок із корисними та дуже приємними водними процедурами, то зупиніть свій вибір на термальних джерелах поблизу озера Гарда.

Цілющі джерела в цьому місці, як це часто буває, виявили випадково. Власники Villa dei Cedri шукали воду для зрошення парку, а знайшли справжній скарб – на глибині 160 метрів був виявлений пласт термальної води. Для її використання створили штучне озеро, куди ця вода перекачується. Численні фонтани, підводні струменя, ванни з гідромасажем прямо посеред озера, комфортна температура води – все це приносить ні з чим незрівняне задоволення, що купаються. Озеро оточене чудовим парком, де вікові липи, кедри, магнолії ховають у своїй тіні затишні лавки для відпочинку.

Villa dei Cedri, особняк у венеціанському стилі, розташований на території старовинного парку. Побудований на рубежі XVIII-XIX століть, нині він перетворений в готель. Проведена реставрація допомогла відновити будівлю в його первозданній красі. Були відтворені ліпні прикраси стелі, інкрустований коштовними породами дерева підлога, двері, вікна. В готель подається термальна вода, тому тут можна приймати різні оздоровлюючі і омолоджуючі процедури.