Таксі «CHECK TAXI» м. Сімферополь

2-7-2021
Картинки по запросу "таксі «ЧЕК ТАКСІ» м. Сімферополь"
 

Послуги таксі з аеропорту Сімферополя

 • трансфер з аеропорту
 • поїздки по Сімферополю
 • поїздки по всьому Криму
 • поїздки по Росії і в Україну
 • v. . I. P. Таксі, авто преміум-класу
 • таксі-мікроавтобус
 • оренда авто на весілля

Автопарк таксі «CHECK TAXI» м. Сімферополь

У нашому автопарку автомобілі тут від економ до vip класу, а також комфортабельні мікроавтобуси для групових поїздок і трансферів з аеропорту Сімферополя.

Надійне таксі з аеропорту Сімферополя за розумними цінами

«CHECK TAXI» – надійне недороге таксі в Сімферополі, надаємо всі види послуг таксі та трансферу в Криму,обслуговуємо всі напрямки півострова і здійснюємо поїздки на материк.

Цілодобово (24/7) приймаємо термінові виклики, а також заздалегідь бронюємо машини на певні час або дату. Забезпечуємо транспортом приватні та корпоративні заходи, а також весілля в Сімферополі і в Криму.

Для групи від 5 осіб надамо мікроавтобус, для групи від 15 до 50 осіб – автобус.

Таксі «CHECK TAXI»- найбільша диспетчерська служба Сімферополя, яка працює вже 28 років для жителів міста і гостей Криму. Незалежно від часу доби, погодних і дорожніх умов, машина буде подана вчасно і довезе свого пасажира до місця призначення без пригод, нервів і затримок.

Трансфер по Криму з аеропорту від «CHECK TAXI» – нуль клопоту і максимум задоволення

Служба таксі «CHECK TAXI»в Сімферополі Робить акцент на безпеці і якісному виконанні взятих на себе зобов’язань при помірних цінах. Контролюємо виконання кожного замовлення, для здійснення якого організована служба контролю.

Нашими постійними клієнтами стають користувачі після першої ж поїздки, так як залишаються задоволені високим сервісом обслуговування, бездоганним станом автомобіля, ввічливістю диспетчерів, пунктуальністю і коректною поведінкою водіїв. Ми організовуємо не тільки безпечні перевезення по місту, а й комфортні трансфери по Криму і на материк. Найбільший попит з аеропорту і ж/д вокзалу Сімферополя, але ви завжди можете замовити будь-який напрямок. Перелік стандартних трансферів на сторінці або можна зробити свій прорахунок.

Штат нашої служби складається з професійних водіїв з мінімальним стажем від 10 років, прекрасно розбираються в карті місті і півострова, а також підготовлених диспетчерів, грамотно взаємодіючих з водіями. Ціни на поїздку наочно демонструють, що надійність і комфорт ви отримуєте за розумні гроші!

Кожен автомобіль експлуатується не більше п’яти років і щорічно проходить технічний огляд, тому ви можете не сумніватися в надійності і безпеки своєї поїздки. Наші автомобілі не потрапляють в дтп, так як водія строго дотримуються пдр і швидко приймають правильне рішення в непередбачених ситуаціях. Всі співробітники проходять медогляд один раз на рік, що створює додаткову безпеку подорожі. Подробиці про таксі «CHECK TAXI» та відгуки наших користувачів знаходяться на офіційному сайті служби.

Як зробити замовлення таксі в сімферополі?

Викликати машину можна двома способами:

  • якщо машина потрібна терміново або в нічний час, краще зателефонувати +7 978 743 80 28;

6. Замовити авто можна також офлайн, заповнивши форму на сайті.

Влітку, в сезон відпусток, оптимальним варіантом замовлення буде попереднє звернення в службу (за кілька днів або тижнів) — це гарантує наявність машини потрібного класу в бажаний час.

У разі необхідності трансферу на поїзд або літак, коли важливо точний час прибуття, краще машину замовляти на годину-дві раніше запланованого часу виїзду, щоб у разі пробок не запізнитися на вокзал.

Всі заявки на замовлення таксі в аеропорт в криму (попередні і термінові) приймаємо цілодобово по телефону і офлайн. У нас також можна замовити трансфер з аеропорту сімферополя за найвигіднішими цінами.

Трансфер з аеропорту сімферополя по криму — поєднання якісних послуг і помірних цін

Зустрінемо гостей криму на виході із зони прильоту з іменною табличкою, а потім з комфортом доставимо в будь-яку точку криму. Поїздка на таксі з аеропорту по криму значно зручніше поїздки на автобусі або тролейбусі. Комфортна подорож заощадить не тільки час, але головне — сили пасажира. Невелика економія, в разі вибору громадського транспорту, може обернутися великими витратами на відновлення сил мандрівника після виснажливої поїздки, особливо якщо з собою великий багаж.

Для міжміських перевезень ми пропонуємо скористатися трансфером з аеропорту сімферополя на автомобілях будь-якого рівня комфортності і місткості. Довеземо прямо до табору, санаторію, пансіонату, готелю або приватному сектору, де заброньований номер. Не турбуйтеся, якщо таксі з аеропорту в сімферополі замовлено на конкретний час, а приліт затримується. Наші водії відстежують рейс, тому авто буде подано в строк.

Які додаткові послуги можна замовити разом з трансфером?

Таксі таврика завжди прислухається до побажань своїх клієнтів і робить все можливе, щоб поїздки приносили максимум задоволення. Надаємо нову послугу “тверезий водій” – наш співробітник приїде за адресою і відвезе вас в потрібне місце на вашій машині, якщо ви випили спиртне або відчули нездужання. За невелику додаткову плату у нас також можна замовити:

  • автомобіль з кондиціонером-коштує така поїздка від 21 руб. / км;
  • авто з дитячим кріслом-до загальної вартості поїздки передбачається оплата додаткових 100 рублів;
  • поїздку з тваринами-плюс 100 рублів до загальної вартості поїздки;

6. Зустріч з табличкою в аеропорту або на жд вокзалі — плюс 200 рублів до загальної вартості поїздки.

У нас саме недороге таксі в сімферополі. Розрахувати вартість трансферу можна самостійно, скориставшись калькулятором на сайті.