Старий центр міста Хойан Старий центр міста Хойан
Старий центр міста Хойан Старий центр міста Хойан

Старий центр міста Хойан – вражаючий музей під відкритим небом, зберіг свій середньовічний уклад. Його пейзажі, архітектурний ансамбль і традиційна кухня приваблюють велику кількість туристів.

Хойан був заснований близько двох тисяч років тому. Історична частина міста – унікальний зразок доколониальной епохи, що зберігся в незмінному вигляді. Вона настільки мала, що її можна легко обійти пішки. У Старому місті немає багатоповерхових будівель, галасливих розважальних закладів і неонової реклами. Тут зосереджені відреставровані стародавні будови, що поєднують в собі місцеві та іноземні традиції. Сьогодні вони перетворені у затишні кафе, художні галереї, кравецькі майстерні і сувенірні крамнички. Рух транспорту в історичному центрі заборонено, тому туристи спокійно прогулюються по звивистих вулицях.

На чотирнадцятий день місячного календаря в Хойане проводиться Фестиваль Ліхтарів. В цей час вулиці історичного центру заповнені місцевими жителями і туристами. Тут можна насолодитися місцевими стравами та виступами вуличних музикантів, а також придбати красиві ліхтарики ручної роботи.