Станція «Флом» Станція «Флом»

Станція «Флом»

Перша станція залізниці в містечку Флом на Согне-Фіорді. Фломсбана, приватна залізниця для туристів, від ж/д станції Мюрдаль до містечка Флом на Согне-Фіорді, вважається шедевром інженерного мистецтва — 12 миль підйомів і спусків через 20 тунелів. І все це — під нахилом 18 градусів.

Залізниця Флома є унікальною і новітньої залізницею Норвегії. Роботи з її будівництва почалися в 1920 році і були закінчені після закінчення 20 років. Вона була прокладена по скелях повз величезних водоспадів і гір, покритих білосніжним снігом. Залізна дорога спускається від станції 864 метрах над рівнем моря. Протягом усього року ця найбільша залізниця привертає величезну кількість відвідувачів з усіх куточків світу.

Всі вони хочуть подивитися на таку незвичайну пам’ятку. Купуючи квиток на залізничні маршрути, можна насолодитися чудовими краєвидами гір і природним ландшафтом. Звивисті і підступні тунелі, прокладені всередині гірських масивів, є самої сміливої інженерної задумкою, яка знайшла визнання у сотень людей зі всього світу.