Синопська набережна

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Синопська набережна лежить вздовж лівого берега річки Неви в місті Санкт-Петербурзі. З одного боку вулиця перетікає в Смольную набережну, з іншого – у проспект Обухівської оборони, і загальна протяжність Синопской набережній становить 2600 метрів.

Вулиця була побудована на початку XVIII століття у зв’язку з підставою Олександро-Невської лаври. У 1821 році назвали набережну Неви на честь річки, вздовж якої вона побудована. В той період тут був побудований річковий порт: хлібна пристань, промислові підприємства і склади. У 1887 році набережну перейменували в Калашниковскую за однойменним пивоварному заводу. У 1911 році вона почала набувати сучасний вигляд, були побудовані спуски і гранітна стінка.

Нарешті, в грудні 1952 року набережна отримала назву Синопській, на честь 100-річного ювілею перемоги російської ескадри в Синопській бухті під час Кримської війни. Пізніше, в 1970 році набережну збільшили, приєднавши до неї Комірну вулицю, а в ході реконструкції 2007 року проїжджу частину Синопській розширили до 13,5 метрів.