Що вміють 3D принтери


Що вміють 3D принтери

Вам не здалося, ChocoSketch вміє створювати об’ємні фігурки з самого справжнього шоколаду, так що тепер творами 3D — друку можна буде не тільки милуватися, але ще й ласувати. Як зрозуміти, що пристрій буде популярним. Так що нові ChocoSketch просто нарозхват. А все тому, що принтер здатний віддруковувати досить якісні фігурки з шоколаду. Так що вони стануть відмінною прикрасою будь-якого десерту, при цьому їх можна і навіть потрібно їсти. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі 3d принтер купить в минске.
За габаритами і дизайном пристрій нічим не відрізняється від звичайних 3D — принтерів, які використовують пластик для друку. Тим не менш у новинці використовуються спеціальні картриджі, які забезпечують простоту у використанні і заміні. При цьому на вибір надані матеріали з темним, молочним і навіть білим шоколадом. І найголовніше те, що їх можна комбінувати, змішуючи кольори і смаки. ROKIT ChocoSketch може стати справжнім ноу — хау кондитерських, булочних, кафе і ресторанів.
Погодьтеся, не в кожному закладі можна замовити шоколадну фігурку улюбленого персонажа , подивитися на процес її створення (друку), сфотографувати для Instagram, а потім з апетитом з’їсти. Примітно, що для створення/ редагування та використання проектів використовується ЗА Creator Також підтримуються формати файлів OBJ і STL, так що з вибором моделей для друку точно не виникне проблем. При цьому користувальницький інтерфейс простий і зрозумілий в роботі, так що співробітників закладу не доведеться додатково навчати.