Сади Сигирии Сади Сигирии
Сади Сигирии Сади Сигирии

Сади Сигирии – це величний симетрично спланований королівський парк з численними басейнами, фонтанами і каналами, є одним з найдавніших у світі ландшафтних парків. Сади розташовані на захід від фортеці Сигирии. Парк має форму правильного прямокутника розміром 900 на 800 метрів і складається з трьох садів.

Найвеличнішим і протяжним садом з найбільш складною плануванням є Водяна Сад. Він оснащений стародавньої гідравлічною системою, що складається з озер, каналів, дамб, шлюзів, мостів, водонапірних споруд і фонтанів, які були побудовані ще в V столітті і є одними з найдавніших фонтанів на землі.

Другий сад – це Сад Каменів. Він являє собою зелений сад з величезними валунами самих різних розмірів і форм. На багатьох кам’яних брилах висічені сходи, по яких можна підніматися.

І замикає величезний ландшафтний парк сад з терасами і коридорами, розташований вище двох інших садів. У ньому є великий восьмикутний ставок з терасою, розташованої біля основи валунів. Сад з терасами гармонійно поєднує весь парковий комплекс в одне ціле.