Річка Ліцзян Річка Ліцзян
Річка Ліцзян Річка Ліцзян

Річка Ліцзян протікає по території Гуансі-Чжуанського автономного району Китаю і має загальну довжину 437 кілометрів. Також вона відома під спрощеним ім’ям Лі. Річка бере свій початок в горах Маоэр і тече на південь, зв’язуючись древнім каналом Линцюй з річкою Сянь, яка впадає в повноводну Янцзи.

Для багатьох мандрівників вона вважається найбільш мальовничою річкою Китаю. На всьому протязі усього шляху відкриваються неповторні природні краєвиди мальовничих долин і зарослих густою зеленню гірських вершин.

Вздовж берегів річки розташовані численні рибальські села, жителі який з давніх пір займаються ловом риби за допомогою баклана. Рибалки прив’язують мотузку до ноги птиці, а після того, як остання витягує з річки рибу, відбирають її і знову відпускають баклана за таким уловом.

Спрямовані вгору гірські вершини на берегах річки часом приймають досить химерні форми, що робить місцеві пейзажі схожими на ілюстрації до фантастичних романів або сцени з фільмів про життя далеких світів. Вода в річці Ліцзян вважається однією з найчистіших в Китаї. Щороку сюди прибувають тисячі туристів з усього світу, щоб насолодитися дивовижною красою і природною гармонією цих місць.