Ресторан Good Morning Vietnam

Власниками мережі ресторанів Good Morning Vietnam є корінні італійці, відкрили у 1993 році своє перше кафе-ресторан з італійською кухнею. В даний час мережа має в своєму розпорядженні кількома закладами і власним сайтом, на якому представлені не тільки меню та адреси їх філій, а також історія створення мережі та чудові фотографії кожного ресторану.

Good Morning Vietnam, розташований у Phan Thiet, пропонує страви справжньої італійської кухні. Під наглядом італійського шеф-кухаря тут готуються свіжі домашні пасти, різні м’ясні і рибні страви, різотто, салати, супи, десерти і оригінальні, з тонкою скоринкою італійські піци. Особливим попитом користується блюдо з креветок і тонких скибочок риби, які подаються з гарніром з помідорів, цибулі і різної зелені.

Крім суто гастрономічної насолоди завсідників приваблює чудовий дизайн приміщення, оброблений в червоних тонах: арки між приміщеннями тут викладені червоною цеглою, що трохи нагадує підвали середньовічних замків, стеля і підлога також покриті червоною плиткою, а назва красується на знову-таки червоної неонової вивіски, розташованої над барною стійкою.