Ресторан Дім татарської кулінарії Ресторан Дім татарської кулінарії
Ресторан Дім татарської кулінарії Ресторан Дім татарської кулінарії

Ресторан «Дім татарської кулінарії» знаходиться в історичному центрі міста Казані, на перетині Астрономічної вулиці і пішохідної вулиці Баумана. Будинок татарської кулінарії був відкритий в далекому 1969 році і проіснував до 1997 року, після чого було зареєстровано, як відкрите акціонерне товариство.

У 2004 році закінчилася реконструкція приміщень ресторану, після якої його площа склала більше п’яти тисяч квадратних метрів. Зовнішній вигляд закладу підкреслює його розкішність – головний вхід у «Будинок татарської кулінарії» прикрашений величною колонадою. Внутрішнє оздоблення та інтер’єр ресторану поєднують в собі національний колорит і монументальність. На першому поверсі знаходяться бар, казино, розбите на два зали, а також музей Ю. Ахметзянова, першого шеф-кухаря цього ресторану, геніального кулінара, в честь якого на будівлі «Будинку татарської кулінарії» закріплена меморіальна дошка.

На другому поверсі розміщуються два банкетних зали, ресторан європейської і татарської кухні.У меню ресторану зібрані кращі татарські страви зі всього світу. Крім цього, відвідувачам можуть бути запропоновані багата винна карта і індивідуальна чайна церемонія. Атмосферу ресторану приємно розбавить жива музика, представлена тут ексклюзивними інструментами: роялем, саксофоном, скрипкою, віолончеллю і навіть арфою.