Проспект Абая

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Проспект Абая (до 1960 року – вулиця Арычна) – проспект, що перетинає місто Алмати зі сходу на захід, від пам’ятника Абаю Кунанбаєву до вулиці Момыш-ули. Перейменований на честь великого казахського поета і мислителя Абая Кунанбаєва.

Проспект бере свій початок біля площі Абая, де височить пам’ятник поетові величиною тринадцять метрів. З усіх вулиць Алмати проспект Абая – один з найбільших, він є туристичним центром міста. Прогулюючись по проспекту від площі на захід, вразить вашу уяву дивовижна будівля Національної бібліотеки Республіки Казахстан і будівлю Російського театру драми ім. М. Ю. Лермонтова, які є надбанням міста, а поруч сусідить Палац спорту ім. Балуана Шолака.

Прямуючи до центру проспекту ви побачите знаменитий Алматинський цирк.Відвідайте його при можливості, поринете в атмосферу свого дитинства. На проспекті можна побачити величезна кількість красивих будівель, які побудовані в абсолютно різних стилях. Ближче до закінчення проспекту розташований Казахський Державний Академічний театр драми ім. М. Ауэзова. Перебуваючи в Алмати, відвідайте цей історичний проспект, який поєднує в собі епоху сучасних і минулих років.